Kandidatenlijsten Provinciale Statenen Waterschapsverkiezingen VVD Limburg vastgesteld

Afgelopen zaterdag hebben de leden van de VVD Limburg tijdens haar Algemene Ledenvergadering, die plaatsvond in Herten (Roermond), de kandidatenlijsten voor de Provinciale Staten en Waterschapsverkiezingen 2023 vastgesteld.

Lijsttrekker Provinciale Staten Stephan Satijn: ‘Ik ben enorm in mijn nopjes met deze kandidatenlijst die een goede afspiegeling is van de brede volkspartij die de VVD in Limburg is. Ik ga met veel vertrouwen de campagne in voor de verkiezingen van 15 maart 2023.’

Ook Jeroen Achten, VVD-lijsttrekker voor de Waterschappen, vult aan: ‘Deze mooie lijsten en sterke kandidaten laten zien hoe goed de VVD in Limburg ervoor staat. Hier mogen we met z’n allen heel trots op zijn.’

Op nummer twee van de Provinciale Statenlijst staat huidig fractievoorzitter Herman Nijskens uit Roerdalen, gevolgd door zittend Statenlid uit Roermond Sabine Koopman. De top-5 wordt verder gecompleteerd met Jacques Michel Bloi uit Slenaken en Guus Pelzer uit Gulpen-Wittem.

Op de waterschapslijst staat op nummer twee zittend algemeen bestuurslid van het Limburgs Waterschap Guiseppe Noteborn uit Maastricht en op plek 3 staat Alcuin Thijssen uit Maasgouw. Zij worden gevolgd door Jean Aerts uit Venlo op 4 en Jeanne Hesen uit Peel en Maas op plek 5.

Voorzitter van de VVD Regio Zuid Janine van Hulsteijn: ‘Met deze mooie lijsten hebben we een goede mix tussen ervaring en vernieuwing met kandidaten uit de hele provincie. Het worden hele interessante verkiezingen waarbij er echt iets te kiezen valt, en ik ben ervan overtuigd dat de Limburgse VVD met deze top kandidaten hier het beste antwoord op heeft.’


Kandidatenlijst VVD Provinciale Statenverkiezingen 2023

1. Stephan Satijn (m) Velden
2. Herman Nijskens (m) Melick
3. Sabine Koopman (v) Roermond
4. Jacques Michel Bloi (m) Slenaken
5. Guus Pelzer (m) Gulpen-Wittem
6. Wendy van Eijk (v) Weert
7. Wilco Tilburgs (m) Horst aan de Maas
8. Sjoerd Maillé (m) Maastricht
9. Debbie van Brunschot (v) Mook en Middelaar
10. Jeroen Hendrikx (m) Roermond
11. Holger Rodoe (m) Gennep
12. Chris Schrouff (m) Schin op Geul
13. Sam Vervoort (m) Venlo
14. Miranda Jeurninck (v) Weert
15. Louike Kateman (m) Vernray
16. Jonathan Felix (m) Roermond
17. Siem Verkoijen (m) Maastricht
18. Kevin Steeghs (m) Peel en Maas
19. Jack Hermes (m) Valkenburg
20. Yvette Overtoom (v) Simpelveld
21. Eefje Joosten (v) Sittard-Geleen
22. Hajer Harzi (v) Sittard-Geleen
23. Bertus Brinkman (m) Simpelveld
24. Jean Aerts (m) Venlo
25. Noelle Alberts (v) Voerendaal
26. Marc van den Berg (m) Heerlen
27. Stan Brinkhoff (m) Mook en Middelaar
28. Milou Diederen (v) Sittard-Geleen
29. Coen Faessen (m) Voerendaal
30. Ine Widdershoven (v) Voerendaal
31. Rob Helwig (m) Stein
32. Daniel Hoven (m) Sittard-Geleen
33. Dico IJzerman (m) Heerlen
34. Marcel Jongen (m) Voerendaal
35. Semna Rouschop (v) Stein
36. Kevin Rouwette (m) Valkenburg
37. William Scheffer (m) Voerendaal
38. Inge Simons (v) Venlo
39. Sebastiaan Vliegen (m) Voerendaal
40. Roy Walraven (m) Beekdaelen
41. Erik van der Zeijden (m) Maasgouw
42. Frans Pekema (m) Bergen
43. Jack v Oppen (m) Brunssum


Kandidatenlijsten VVD Waterschapsverkiezingen 2023

1. Jeroen Achten (m) Horst aan de Maas
2. Guiseppe Noteborn (m) Maastricht
3. Alcuin Thijssen (m) Maasgouw
4. Jean Aerts (m) Venlo
5. Jeanne Hesen (v) Peel en Maas
6. Per Goumans (m) Valkenburg aan de Geul
7. Frans van Montfort (m) Sittard-Geleen
8. Jeroen Stein (m) Weert
9. Leon Bastiaans (m) Venlo
10. Giovanna di Palma (v) Brunssum
11. Patrick Knoben (m) Maasgouw
12. Nicole Koopmans (v) Peel en Maas
13. Hein Driessen (m) Kerkrade
14. Jean Thomassen (m) Eijsden-Margraten
15. Sabine Koopman (m) Roermond
16. René van Beekum (m) Meerssen
17. Maicle Huver (m) Heerlen
18. Lowieke Kateman (m) Venray
19. Rob Helwig (m) Stein
20. Coen Faessen (m) Voerendaal
21. Debbie van Brunschot (v) Mook en Middelaar
22. Jack van Oppen (m) Brunssum
23. Jacques Michel Bloi (m) Gulpen-Wittem
24. Herman Nijskens (m) Roerdalen
25. Roy Jacobs (m) Sittard-Geleen
26. Yvette Overtoom (v) Simpelveld
27. Holger Rodoe (m) Gennep
28. Har Frenken (m) Leudal
29. Semna Rouschop (v) Stein
30. Wim Fleuren (m) Voerendaal
31. Frans Pekema (m) Bergen
32. Noelle Alberts (v) Voerendaal
33. Marcel Jongen (m) Voerendaal
34. Paul de Lange (m) Peel en Maas
35. Chris de Boer (m) Sittard-Geleen
36. Sebastiaan Vliegen (m) Voerendaal
37. Yvonne Douven (v) Horst aan de Maas
38. Wendy van Eijk (v) Weert
39. Kevin Rouwette (m) Valkenburg ad Geul
40. Vincent Zwijnenberg (m) Roermond
41. Martin de Beer (m) Heerlen
42. Teun Heldens (m) Peel en Maas